League of Legends Nasıl Lig Atlarım

League of Legends Nasıl Lig Atlarım

İlk önce lig atlamak istiyorsanız Yasuo ve riven den vaz geçmelisiniz ama maininiz oysa ve iyiyseniz oynayın Yasuo ve riven asla oynamayaın demiyorum eğer gerçekten lig atlamak istiyorsanız oynamayın.

Oynarsanız Yasuo ve Riven hariç iyi oynadığınız bir heroyu ve maini seçin ve sadece orada oynamaya çalışın sadece iyi oynamakta yetmez takım arkadaşlarınızla iyi anlaşın harita kontrolünü bırakmayın ve asla küfretmeyin.

Baktınız lane`in durumu kötü veya oyuna girer girmez küfreden kişiler varsa direk olarak mütelemeniz en iyisidir çünkü onlar size ne kadar çok laf edip küfrettikçe sizin moraliniz bozulacak ve sizde onlara aynısı yapmaya başlıyacaksınız ve oyunu çevirme olasılığınız olsa bilene yazmaktan bir şey yapamayacaksınız.

Eğer ki lane de skor verdiyseniz bu sizin hatanız kimsenin hatası değil o yüzden kimseye boşuna hakaret etmeyin hatanızı anlamanız lazım baktınız geri düştünüz geride oynayın ve minyon kasın düzenli minyon kasarsanız kill sayısına bilene gerek kalmadan kasabilirsiniz ama şunu unutmayın asla kill peşinde koşmayın

Tabi şimdi geri kaldınız minyon kestiniz ve altınınız yükseldi en önemlisi nasıl eşya aldığınızdır eşya dizilimi çok önemli eğer ki karakter için hangi eşyaların alınacağını bilmiyorsanız veya karakterin skillerinin hangisine verileceğini bilmiyorsanız size önereceğim probuilds sayfasından bakabilirsiniz.

Sonrasında hangi ründe gireceğinizi bilmeniz gerekiyor eğer ki belli bir karakteri veya karakterleri oynuyorsanız onlara özel rün sayfaları yapmanızı tavsiye ederim tabi rün nasıl yapılacağını bilmiyorsanız probuilds den bakabilirsiniz.

Daha iyi oynamanın sırrı fazla oyun oynamak ve hatalardan ders almak ve bu hataları asla tekrarlamamak oynadığınız karakterin neler yapabileceğini bilin karakterinizi takip etmek için yama notlarını okumayı unutmayınız.

Profesyonel oyuncuları izleyin sizin oynadığınız karakterin profesyonel oyuncusunu izleyin ve çıktığı itemleri oynayış şekline bakın bunu günde sadece 1 kere izleseniz yeter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir