Sevgililer Günü

Sevgililer Günü

Her sene olduğu gibi 14 şubat sevgililer günü bunun teri ve anlam olarak çok yönü vardır. Aslında sevgililer günü sadece sevgililer için değildir şöyle ki sevgililer gününde sevgilisi olmayanda tek başına dertleniyor bu günde sevgilisiz girdik tabi bu sosyal medyanın olayı  sevgililer günü sadece o günü sevgiline hediye almak değildir.

Sevgililer illaki birbiriyle çok zaman geçiriyorlar güzel hediyeler çiçekler almak için sadece bir gün olması gerekmiyor bunu bazı günler yapabilirsiniz sadece sevgililer gününde alınan hediye sanki zorunluluk gibi geliyor. Sevgilisine hediye almayınca ondan ayrılacakmış hissi veriyor sanki illaki sevgililer gününde hediye almazsan yada çiçek almazsan üzülecektir ama önemli olan bir olmak değil mi zaten ?

Sevgililer gününde yaptığınız planın özel olması gerekiyor ama sadece 14 şubatı unutulmaz yapmak gerekmez senede bir kez unutulmaz yapacağınız şeyi aklınıza geldiğinde yapsanız her siz hem karşınızdaki kişi mutlu olur ne kadar çok unutulmaz anı o kadar mutlu hayat demektir.

Aslında bazı kişiler sevgililer gününde bana bak şunu aldı diyerek karşıdaki kişiyi daha fazla değer vermektense hediyenin büyüklüğüne değil hediyenin onun için anlamını sevmeli sevgilinize bir demet çiçek alıp üstüne güzel sözler içinizden geçen anlamlı sözleri yazabilirsiniz yada sevgilinize güzel bir takı alabilirsiniz kolye yada yüzük yada ben daha güzel bir şey yapmak istiyorum diyorsanız etrafı mumlarla güllerle kaplı bir alanda sevgililer gününü kutlarken havai fişekler patlatarak kutlayabilirsiniz.

Sizi seven kadın hediyenin ne kadar pahalı olduğuna değer vermez ama eğer ki veriyorsa o ilişki değildir.

Aşk Nedir? Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ediyoruz

Aşkın Özeti Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ediyoruz

Aşkın Her Mevsimi Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ediyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir