Aşkın Özeti

Kısaca bir anlatayım size aşkı

Aşk sevmektir çıkarsızca hiç Bir şey beklemeden sevmektir. Aşk insanlar iççin yaratılmış en güzel duygu başka bir bedeni hayatı bulmaktır. Aşk nedensizce yüzüne gelen o aptal sırıtmadır aşk ona baktığında her şeyi huzuru, nefes almayı, kokusunu onun o gözlerindeki mutluluğu bulmaktır. Aşk yaşamaktır aşk aptallık aşk hayatına ortak etmektir aşk mutluluğu üzüntüyü de ağlamayı da yeri geldi mi görmektir.

Senin için yaratılmış keşfetmenin adıdır AŞK hiç siz evden çıkarken düşündünüz mü acaba sevdiğiniz insanın ne yaptığını nasıl bir gün geçirdiğini sizi görmediği için o gün ne kadar özlediğini ismini ağızında sayıkladığını kafasından çıkaramadığını saatlerce günlerce onu düşündüğünüzü aşk böyle bir bağımlılıktır işte aşk sizi bir baba gibi koruyan anne gibi sevendir aşk her zaman abin gibi güven kazandıran abidir aşk seni her konuda düşünen abla gibi kardeş gibidir aşk… ve bunu unutmayın aşık kırmayın düşünün karşında bir insanın olduğunu aşk böyle bir aptallık gibi bir şey kimi insana şarkı söylenir kimi insana kıza sözler yazdırır.

Her şeyi bir kenara bırakın her şeyden sıkılmadınızmı o zaman biraz teslim ol olumsuzluklardan. Düşünün her şeyi ger geri de kalmayın konuşun karşındaki insanı bir daha gidince tekrar geri gelir mi tekrar yaşanır mı korkusunu bir kenara bırakın göz gözeyken yan yanayken el eleyken her şeyi halledin çünkü düşünceleriniz değişmedikçe hayatın asla değişmez.

Umut Furkan Kara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir